The Teams for 2018
The Black Sykes
Team 1 Lord Burlington (Captain)
Chris Adams
 Vin
Bernardo O’Reilley
Britt
 Sotheby’s
Team 2 Lord Dalmeny (Captain)
Pierre Lagrange
Ebs Burnough
 Reade Griffith
Harry Ansell
The Bull Shotters
Team 3  Symon Donovan (Captain)
  Martin Carr
Roger Lownsbrough
Max Kennedy
Simon Billing
Saints and Sinners
Team 4 Richard Reynolds (Captain)
team-Richard-Reynolds-Saints-&-Sinners Sir Edward Dashwood
Adam Henson
Mark Stephenson
Sandra Stephenson
Take This
Team 5 Garry Scotting (Captain)
team-5-2018 Fraser Ludlam
Ian White
David Shaw
Simon Russell
 TOMERTRUX
Team 6  Andy Sewards (Captain)
 Ian Marshall
 John Barker
 Simon Clarke
 Richard Darby
Shoots, Eats and Leaves
Team 7 Adam Heath (Captain)
John Hill
Peter Hill
Robert Hatfield
Jonathan Hudson
 Roche Abbey Ruffians
Team 8 Jonny Wish (Captain)
Matt Biker
Paul Shearstone
Luke Barlow
Nick Brocklebank
 Capital Stocks
Team 9 Mark Corbidge (Captain)
Richard Girling
Fotis Hasiotis
Jeremy Bailey
Geoff Wright
Dream Team
Team 10 Steve Drury (Captain)
team-10-2018 Martin Elwood
Dan Elwood
Matthew Davison
 Dave Baldwin
 A Chequered Bunch
Team 11  Alex Bell (Captain)
team-11-2018  Andrew Hall
 Crispin Harris
 Heath Greenall
 Oliver Horsnall
 Femme Fatale
Team 12  Fran Pollard  (Captain)
team-12-2018  June Pollard
 Victoria Snook
 Lindsay Tingle
 Joanne Barraclough
Ancient Mariners
Team 13 Andrew Clowes  (Captain)
team-Andrew-Clowes-Ancient Mariners Wayne Johnston
Lee Heath
Nick Bowden
Rick Greer
 C W Sellors
Team 14  Chris Sellors (Captain)
team-14-2018  James Sellors
 Andy Stone
 Stephen Lee
 Pietro Tomajer
 Longshot
Team 15 Julia Cobb (Captain)
 Simon Cobb
Mark Lomas
James Cobb
Nick Horsley
 The Hot Shots
Team 16 Rex Caplan (Captain)
 John Cooper
 Bob Graham
 Conrad Blandford
Justin Salisbury
 Team 17
Team 17 Jonathan Wildgoose (Captain)
team-17-2018  William Harrison
 Brian Newton
 Charlie Hague
 Mark Parramore
 Hoares 12 Bores
Team 18 Aidan Faik (Captain)
team-18-2018 Oliver Hart
 Damian Leslie
Merlin Dormer
Tim Bailey
IM Number One
Team 19 Niall Baker – Captain
Andrew Tucker
Bob Ellis
Gary Wilson
Martin Lynskey
 Broad Oak Properties
Team 20 Andrew Harrison – Captain
andrew harrison
 Elmton Elites
Team 21 Neil Longden (Captain)
   Nathan Longden
 Michael Johnson
Nigel Foster
Simon Hindley
 Caudwell and Co
Team 22 Edward Caudwell (Captain)
team-22-2018 Marcus Hill
Julian Body
James Tear
Mark Miller
 Team 23
Team 23 Gary Short (Captain)
team-23-2018  Alan Dalton
 Peter Gale
Michael Lamyman
 Piers Carroll
James Purdey & Sons
Team 24 James Horne (Captain)
 Charles Stopford Sackville
George Juer
Simon Rood
 Mr Browns Boys
Team 25 Chris Brown (Captain)
team-25-2018  Mark Deller
 Johnny Robinson
 Charles Fairey
Jim Bryant
 Investec
Team 26 James Bedingfield (Captain)
Edward Buckingham
Barry Travis
Tom Rusling
 More Carlin’ Darlin’
Team 28 Richard Fletcher (Captain)
201teams-DCC2014 Teams more carlin b Chris Parkes
Richard Pillinger
Andrew Chester
 Knights of Renshaw
Team 29 Adam Knights (Captain)
Rob Lee
Trevor Bell
Mark Bignall
Lee Burgin
 HLM Architectural Snipers
Team 30 Chris Liddle (Captain)
Mixed Bag
Team 31 Gary Whileman (Captain)
team-31-2018 Wayne Miller
Gary Hall
The ISAAC’s
Team 32 David Ward  (Captain)
team-32-2018 Vinny Ball
Ryck Turner
Jonathan Vardy
Chris Camm
 High Peaky Blinders
Team 33 Paul Oldridge (Captain)
The Loose Cannons
Team 34 Richard Morley (Captain)
team-34-2018  Andy Bradley
 Shane Graham
 Dave Cavanagh
 Mark Nicholson
 Native Land
Team 35 Nicholas Gray (Captain)
Native Land B  Alasdair Nicholls
 Irwin Mitchell 2
Team 36 Nick Rucker (Captain)
 HLM Eskimos
Team 37 Andrew Kilner (Captain)
Richard Campin
Adrian Walsh
Luke Liddle
Nick Beecroft
Fillies and Willies 
Team 38 Micheal O’Donovan (Captain)
team 38 2018 Nick Green
Louise Alford/Victoria Beever
Richard Game/Samantha Hulley
Andy Peckett
 Stephenson’s Showstoppers 
Team 39 Oliver Stephenson (Captain)
Nigel Swiffen
Alistair Lee
Tim Banks
James Simpson
Cover crops and champagne
Team 40 Tom Street (Captain)
team-40-2018 William Street
Richard Taylor
Mark Dudley
Richard Greenhalgh
The Potato Men
Team 41 Samuel Hall                   (Captain)
team-41-2018  Bruce Hall
 George Dagley
 Tom Dagley
 Neil Johnson
The Bretton Boys 
Team 42 Andrew Payne  (Captain)
team-42-2018 Ashley Payne
Ian Bagshawe
Paul Morris
John Vere
 Team 43
Team 43 Ross Allonby  (Captain)
 Steve Budding
 Myles Campbell
 Stephen Thariyan
 Adrian Walker
 The Goddess Formula
Team 44 Lucy Hutchings – Hunt  (Captain)
 Viscountess Fenella Mountgarret
Nicholas Mitchell
Tom Hunt
 Team 45
Team 45  Liz Pass  (Captain)
 Liz Pass  Victoria Knowles-Lacks
 Jenny Cross
 Sam Duncan
 Claire Harrison
 Arthur J Gallagher 
Team 46 Jon Simpkin (Captain)
 Jon Simpkin
 Horbury Hotshots 
Team 47 Keely Wragg (Captain)
team-50-2018 Trevor Wragg
Ian Syddall
Adrian Willgoose
David Williams
 The Morris Majors
Team 48 Tom Morris (Captain)
team-48-2018 Steve Jeffs
Matthew Millington
Michael Smith
Matthew Brouwer
 The Morris Minors
Team 49 Sam Morris (Captain)
team-49-2018 Scott Green
Stephen Batkin
Chris Simpson
Robert Smith